Pijat Refleksi Tangan

Android için El Refleksoloji Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 784 KB
  • Version 6.3
  • Dil TR / EN
  • Firma Blacx Knights
Pijat Refleksi Tangan; Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz ücretsiz El Refleksoloji Uygulaması ile vücudumuzun refleksi noktalarına masaj yapmayı öğreneceksiniz.

Pijat Refleksi Tangan; Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz ücretsiz El Refleksoloji Uygulaması ile vücudumuzun refleksi noktalarına masaj yapmayı öğreneceksiniz. 

Tamamen rehberlik amacı ile tasarlanan uygulama ile El Refleksoloji noktası bilecek ve bu noktalara uygulayacağınız masaj ile yakınlarınız ve ailenizi rahatlatıcı etkisiyle memnun bırakacaksınız. Masaj sayesinde tüm dolaşım sistemi uyarılmakta ve rahatlatıcı etkisi hemen görülmektedir. Ellerinizin her noktalarında gömülü olan sinir noktaları spesifik hastalıklara tesiri kolaylaştırmaktadır. Kısa sürede rahatladığınızı ve şikayetlerinizin geçtiğiniz göreceksiniz. İnsan elleri üzerinde bulunan yansımalar aşağıdaki gibidir:

Kafa, yüz ağrısı, göz, mide, göz, kalp, kulaklar, hormonlar, kulaklar, cinsel organları, burun, burun sinüsler, boğaz, tiroid, omuz, göğüs, akciğer, karaciğer, yemek borusu, mide, pankreas, böbrek, böbreküstü bezleri, karaciğer, safra kesesi, dalak, solar pleksus, mesane, ince bağırsak, çekum, çıkan kolon, transvers kolon, inen kolon, kolon harcama, anüs, genital bölge, omurga, pelvis, dirsek, diz.

Daha Fazla Göster
Pijat Refleksi Tangan indir